100 тисяч гривень Городенківська міськрада виділила на команду “Пробій”

100 тисяч гривень Городенківська міськрада виділила на представника району у Першій лізі чемпіонату області з футболу команду “Пробій”. Дана інформація появилась у соцмережах після проведення чергової сесії міської ради, що відбулась 20 серпня.

Andrzej Jachnewicz: Шановна громадо Городенківщини ! Сьогодні відбулась сесія міської ради. Багато розглядалось питань, але найважливішим питанням виявилось, виділення 100,000 грн для “Пробою”. Всі шановні депутати одноголосно проголосували виділити кошти . В той час коли добровольці нашого району віддають життя, за кожного з нас безкоштовно, бо для них звісно коштів немає. “Пробій” це не більше, як громадська організація, якщо хтось прагне зробити собі піар, як деякі депутати ( що повигравали всі тендери міста ) можуть профінансувати “Пробій” з своєї кишені, а не з бюджету міста, от наприклад Вільхівці ! У мене склалось враження, що міська рада , як Швейцарський банк! Запрошую всі громадські організації писати звернення на отримання 100,000 грн в нас важливіші потреби: наші бійці ходять літом у зимових берцах…
 
Микола Дражук: Сьогодні перший раз був присутній на сесії Городенківської міської ради, розчарувався повністю в роботі та відвідуванні наших деяких обранців, не говорячи про необдумані рішення які приймаються, депутатити запізнилися не мало не багато на годину, але прийшли, з 30 зібралися ледве 16 депутатів, і як видно по депутаському табелю деякі обранці за свою каденцію, відвали сесію так сумлінно, що можна перерахувати на пальцях однієї руки. То виникає питання навіщо містові такі депутати? Чи 7500 тисяч жителів Городенки не має 30 сумлінних людей, які хочуть змін для рідного міста.
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Олександр Усик відправив у гарячий нокаут Джонні Мюллера. ВІДЕО (оновлюється)
Наступна : Прикарпатському ДАІшнику призначили заставу у 50 тисяч гривень

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×