100 посадовців відповідатимуть за суїцид ув’язненого на Івано-Франківщині

Прокуратурою Івано-Франківської області проведено ряд перевірок в спецустановах управління Державної пенітенціарної служби та Головного управління Міністерства внутрішніх справ в області.

У ході перевірок виявлено грубі щодо забезпечення режимних вимог, порядку тримання та нагляду, контролю за поведінкою затриманих, ув’язнених та засуджених осіб, повідомляють у прес-службі прокуратури в Івано-Франківській області, Станіславське ТБ.

Так, службові особи однієї з спецустанов у області розмістили новоприбулого ув’язненого в приміщення, в якому не передбачено тримання ув’язнених та, при цьому, не провели його обшук на наявність заборонених предметів, що спричинило вчинення ув’язненим суїциду. За результатами перевірки внесено документ прокурорського реагування, за яким чотирьох посадовців керівного складу установи притягнуто до відповідальності.

Окрім того, за вказаним фактом службової недбалості проводиться досудове розслідування.
Також встановлено факт неправомірного застосування до ув’язненого крайніх заходів дисциплінарного впливу (поміщення у дисциплінарний ізолятор). Відтак, за втручанню прокуратури права ув’язненого поновлено, шляхом звільнення із штрафного приміщення виправної колонії, а винних посадових осіб притягнуто до відповідальності.

Загалом впродовж 2015 року за актами прокурорського реагування на порушення кримінально-виконавчого законодавства в спецустановах до відповідальності притягнуто понад 100 посадових осіб.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вагон будівельних матеріалів з Франківщини поїхав на Схід
Наступна : Галичани відзначили 150-річчя від дня народження композитора Дениса Січинського. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×